Trenerzy

Sprawdź naszą kadrę szkoleniową

Trener Pop Gym Academy

Wykwalifikowana kadra to gwarancja najwyższej jakości szkoleń trenerskich

Sebastian Nawrot

Trener Personalny

Od wielu lat związany ze sportem. Zaczynał od trenowania sportów walki takich jak taekwondo, kickboxing, boks, brazylijskie jujitsu, mma. Następnie zainteresował się siłownią i od ponad 12 lat pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie.
Ukończył studia na kierunku fizjoterapia, dietetyka i planowanie żywienia. Jest certyfikowanym instruktorem kulturystyki, Indoor Cycling, Crosscore, Les Mills Body Pump, kettelbell. Z powodzeniem od wielu lat prowadzi również zajęcia Zdrowy Kręgosłup, Stretching oraz Trening Obwodowy.

W swojej karierze trenerskiej poprowadził ponad 5000 treningów personalnych oraz 2500 zajęć fitness w których udział brało łącznie ponad 40 000 osób.

Od prawie 5 lat jest menagerem działu sportowego, odpowiedzialnym za koordynowanie pracy instruktorów na siłowni oraz trenerów personalnych. Od niedawna jest również menagerem największego i najnowocześniejszego klubu w Radomiu- Pop Gym.
W treningach stawia głównie na pozytywną atmosferę oraz bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń i poprawną technikę.

Kontakt: 505 233 614

To u nas otrzymasz potrzebne certyfikaty oraz zdolności, które pomogą Ci stać się prawdziwym Trenerem, dzięki czemu wygrasz z ogromną konkurencją na rynku i to Ty będziesz cieszył się pracą, którą na pewno pokochasz.


0