Trenerzy

Sprawdź naszą kadrę szkoleniową

Trener Pop Gym Academy
Wykwalifikowana kadra to gwarancja najwyższej jakości szkoleń trenerskich
Krzysztof Blank
Trener Personalny

Trener personalny, szkoleniowiec, fizjoterapeuta, trener zajęć grupowych oraz doradca żywieniowy. Pracuje w jedynym klubie fitness premium w Radomiu w samym sercu tego miasta. To właśnie tam pomaga swoim podopiecznym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Oprócz tego dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu układa plany żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta co sprawia, że efekty są zadowalające, a osoby pod jego skrzydłami zyskują zdrowie, lepsze samopoczucie, a także chęci do dalszego działania. Jako trener działa od prawie 5 lat niezmiennie w Klubie Pop Gym, wykonał kilka tysięcy treningów osobistych, kilkaset godzin zajęć grupowych, ponad 100 konsultacji dietetycznych, a także sam zdobywał wiedzę na kilkunastu szkoleniach dietetycznych oraz fitnessowych i nieprzerwanie się szkoli.
Jak sam mówi rok 2016 był przełomowy.

W ogólnopolskim konkursie Trener Roku wywalczył 2 miejsce. Odniósł ogromny sukces biorąc pod uwagę wysoką konkurencję. Również dzięki współpracy z ogólnoświatową firmą działająca na rynkach w Dubaju, Chinach czy innych państw Europy i świata miał okazję przeprowadzić treningi z gwiazdą tv Paulina Sykut-Jeżyną, gdzie nagrania z treningiem pojawiły się w sklepach Rossmann w całej Polsce i są dostępne do wykupienia na YouTube.
Dodatkowo razem z grupą ekspertów z rodzimego miasta prowadzi konferencje na temat zdrowego odżywiania.

Kontakt: 505 233 614
To u nas otrzymasz potrzebne certyfikaty oraz zdolności, które pomogą Ci stać się prawdziwym Trenerem, dzięki czemu wygrasz z ogromną konkurencją na rynku i to Ty będziesz cieszył się pracą, którą na pewno pokochasz.

0